Osoby fizyczne należące do Stowarzyszenia „Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe”:

  1. Balkowska-Nowak Magdalena
  2. Bas Bartosz
  3. Bernad Aleksander
  4. Biaduń-Broda Beata
  5. Bielaszewska-Mamzer Renata
  6. Bińkowski Kamil
  7. Bobrek-Szober Agnieszka
  8. Bogdał Małgorzata
  9. Bogusz Jarosław
  10. Broda Ryszard
  11. Celiński Adam
  12. Chołuj Zbigniew
  13. Chrząstowski Jan
  14. Cielecki Janusz
  15. Dawid Tadeusz
  16. Dudka Joanna
  17. Dawidziak Janusz
  18. Domański Jacek
  19. Draszkiewicz Maciej
  20. Dominowska Mirosława
  21. Dymecka Wioletta
  22. Dziakowicz Dariusz
  23. Fabiańska Monika
  24. Flisiak Jacek
  25. Gałwa Paweł
  26. Górska Magdalena
  27. Guranowski Adrian
  28. Hajdasz Tomasz
  29. Hryciów Paweł
  30. Hnatejko Lilla
  31. Imperowicz-Pawlaczyk Anna
  32. Jackiewicz Waldemar
  33. Jakuszewska Marzena
  34. Jasionas Piotr
  35. Jelonek Grzegorz
  36. Jóźwiak Tomasz
  37. Juszkiewicz Krzysztof
  38. Jaworski Tomasz
  39. Kalisz Radosław
  40. Kamaszko Krzysztof
  41. Kasperek Agnieszka
  42. Klimkowska Maria
  43. Klonecki Dariusz
  44. Kobier Daniel
  45. Kowalska Katarzyna
  46. Kozak Dariusz
  47. Kraska Arnold
  48. Kroll Piotr
  49. Kubicki Tomasz
  50. Kuroch Ryszard
  51. Kurzaj Gotfryd
  52. Kwiatkowska-Ratajczak Mariola
  53. Kwiecień Krzysztof
  54. Lazarek-Janowska Magdalena
  55. Lewandowski Marek
  56. Lisowski Karol
  57. Łoza Jarosław
  58. Machocka Arlena
  59. Magda Przemysław
  60. Mamzer Sebastian
  61. Maruszczak Tomasz
  62. Matusiak Piotr
  63. Misiun Józef
  64. Niśkiewicz Agnieszka
  65. Okońska Kinga
  66. Pasik Dariusz
  67. Patyk Mariusz
  68. Pawłowicz Wojciech
  69. Pieczyńska Hanna
  70. Pieślak Roman
  71. Piotrowicz-Wrona Ewelina
  72. Piróg Krzysztof
  73. Polikowski Dionizy
  74. Polikowski Jakub
  75. Prędkiewicz Marta
  76. Pszczoła-Bryńska Beata
  77. Raźniewska Justyna
  78. Rode Arnold
  79. Rogowski Mariusz
  80. Rojczyk Joanna
  81. Różański Szymon
  82. Rudnicka Anna
  83. Rydzyński Ryszard
  84. Rygiel Piotr
  85. Rymarczuk Joanna
  86. Semenyszyn Sławomir
  87. Seredyńska-Kraus Anna
  88. Simiński Damian
  89. Skowron Michał
  90. Słowik Rafał
  91. Sobieralski Jakub
  92. Sobieralski Ryszard
  93. Spychalski Marek
  94. Srokowski Mariusz
  95. Stawicki Marcin
  96. Suchorski Janusz
  97. Sumara Aleksandra
  98. Szlachtycz Marcin
  99. Szymko Łukasz
  100. Tomczak Piotr
  101. Tomków Łukasz
  102. Tomków Piotr
  103. Ulatowski Tomasz
  104. Ulewicz Katarzyna
  105. Wancerz Krzysztof
  106. Wasiewicz Agnieszka
  107. Wdowiak Andrzej
  108. Weckwerth Paweł
  109. Wieczorek Jarosław
  110. Wit Piotr
  111. Wojszwiłło Eugeniusz
  112. Wolińska-Bartkiewicz Patrycja
  113. Wójcicki Łukasz
  114. Wójcik Ryszard
  115. Zabłotowicz Daniel
  116. Ziemba Artur
  117. Żywotko Mieczysław