Osoby prawne w Stowarzyszeniu „Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe”:

  1. „Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Janusz Dawidziak
  2. „Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych” Spółka z o.o. w Nowogardzie
    – osoba reprezentująca – Jakub Sobieralski
  3. „Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne” Spółka z o.o. w Pyrzycach
    – osoba reprezentująca – Krzysztof Wancerz
  4. „Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Chociwlu
    – osoba reprezentująca – Łukasz Szymko
  5. „Wodociągi Zachodniopomorskie” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Artur Krasiński
  6. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Świnoujściu
    – osoba reprezentująca – Małgorzata Bogdał
  7. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Drawsku Pomorskim
    – osoba reprezentująca – Piotr Matusiak
  8. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Płonia” Spółka z o.o. w Barlinku
    – osoba reprezentująca – Ryszard Kuroch
  9. Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o w Świdwinie
    – osoba reprezentująca – Tomasz Hajdasz
  10. PWiK Myślibórz
    – osoba reprezentująca – Janusz Cielecki
  11. Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Białogardzie
    – osoba reprezentująca – Rafał Słowik
  12. Unisoft Sp. z o.o. Gdynia
    – osoba reprezentująca – Mariusz Fiłonowicz – Prezes Zarządu
  13. PGKiM Sp. z o.o. Drezdenko, ul. Pierwszej Brygady 21a, 66-530 Drezdenko
    – osoba reprezentująca – Maciej Bugara
  14. SANIT-SERWIS Sp. z o.o., 44-122 Gliwice, ul. Rybnicka 175
    – osoba reprezentująca – Iwona Kołodziej – Prezes Zarządu
  15. SANIT Sp. z o.o., 44-100 Gliwice
    – osoba reprezentująca – Jacek Czardybon
  16. Firma Handlowo-Usługowa „ARTEM”
    – osoba reprezentująca – Artur Krawczak
  17. DIEHL METERING Sp. z o.o. (dawniej MIROMETR) – Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A, 43-440 Goleszów
    – osoba reprezentująca: Piotr Białecki
  18. EKO-WIERT, Marcin Szlachtycz
    Kaława 11, 66-300 Międzyrzecz
  19. H2O Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o., ul Hajoty 61, 01-821 Warszawa
    – osoba reprezentująca: Maciej Lewandowski
  20. Sweillem Ceramic Polska Sp. z o.o.
    ul. Uczniowska 5a, Szczecin – Marcin Bilowski
  21. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie
    Rosówek 16, 72-001 Kołbaskowo – Izabela Wesołowska-Kośmider
  22. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o., Szczecinek
    –osoba reprezentująca: Andrzej Wdowiak
  23. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Kołobrzegu
    ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg – Paweł Hryciów
  24. Kancelaria Prawna – Jerzykowski i Wspólnicy Sp. komandytowa, Szczecin
    – osoba reprezentująca: Jarosław Jerzykowski
  25. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Choszczno, al. Dąbrowszczaków 42, 73-200 Choszczno
    – osoba reprezentująca: Kinga Okońska
  26. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Dębno Sp. z o. o. ,
    – osoba reprezentująca: Tomasz Maruszczak
  27. Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa
    – osoba reprezentująca: Robert Maziarz
  28. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wałcz Sp. z o. o.
    – osoba reprezentująca: Wojciech Szalwach
  29. POLDEK Dionizy Polikowski, 72-006 Mierzyn
    – osoba reprezentująca: Dionizy Polikowski
  30. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Złocieniec Sp. z o. o.
    – osoba reprezentująca: Wojciech Pawłowicz
  31. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Kamień Pomorski
    – osoba reprezentująca: Adrian Guranowski
  32. Zespół Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Krzęcin
    – osoba reprezentująca: Janusz Suchorski
  33. Spółka Wodna „Międzyodrze”
    – osoba reprezentująca: Krzysztof Kwiecień
  34. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów
    – osoba reprezentująca: Renata Mamzer
  35. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. M. Golisza 10, 71-682 Szczecin
    – osoba reprezentująca: Patrycja Wolińska-Bartkiewicz
  36. Szóstak Municzewski Malko Adwokaci i Radcowie Prawni S.C
    – osoba reprezentująca: Wojciech Szóstak
  37. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o., ul. Grzybowa 50 , 72-010 Police
    – osoba reprezentująca: Rafał Zieliński
  38. Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH&Co.KG, Neustadt in Sachsen / Niemcy
    – osoba reprezentująca: Grzegorz Dąbek
  39. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Koszalinie
    – osoba reprezentująca: Piotr Kroll
  40. Łobeskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 17, 73-150 Łobez
    – osoba reprezentująca: Anna Imperowicz-Pawlaczyk
  41. PHU TRANSPORT Piotr Skrodzki
    ul. Kościelna 18, 78-611 Szwecja
  42. Zakład Gospodarki Komunalnej w Dobrzanach
    ul. Staszica 1, 73-130 Dobrzany, osoba reprezentująca: Katarzyna Ulewicz
  43. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., 72-500 Międzyzdroje
    – osoba reprezentująca Tomasz Jaworski
  44. MPGK Sp. z o.o. Stargard, ul. Okrzei 6, 73-110 Stargard
    – osoba reprezentująca: Piotr Tomczak
  45. Kancelaria radców prawnych sp. p. Dębski, Kamieniarz, Miśko, ul. Szeroka 24, 75-814 Koszalin
    – osoba reprezentująca: Grzegorz Miśko
  46. Wodociągi Rewal Sp. z o.o.
    – osoba reprezentująca: Sylwia Brzęczkowska
  47. Zakład Gospodarki Komunalnej w Rzeczenicy Sp. z o.o.
    – osoba reprezentująca: Dorota Rosa
  48. KartGIS sp. z o.o. Warszawa
    – osoba reprezentująca: Zbigniew Sierdziński
  49. DOBROWOLSKI Sp. z o.o., ul. Obrońców Warszawy 26 a, 67- 400 Wschowa
    – osoba reprezentująca: Henryk Siodmok
  50. Zakład Gospodarki Komunalnej w Bierzwniku, ul. Dworcowa 16, 73- 240 Bierzwnik
    – osoba reprezentująca: Tomasz Jóźwiak