Zaproszenie na konferencję online „Ekonomia bezpieczeństwa dostaw wody – rozwiązania dla prezesów i dyrektorów technicznych na niepewne czasy”

Zaproszenie na konferencję online „Ekonomia bezpieczeństwa dostaw wody – rozwiązania dla prezesów i dyrektorów technicznych na niepewne czasy”

 

 

Biuro Stowarzyszenia Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe zaprasza koleżanki i kolegów w z branży na:

Konferencję online „Ekonomia bezpieczeństwa dostaw wody – rozwiązania dla prezesów i dyrektorów technicznych na niepewne czasy” – odbędzie się już w najbliższy wtorek 12.04.2022 w godzinach 10:00-13:00.

Poprzez wystąpienia ekspertów oraz niekwestionowanych autorytetów w swoich dziedzinach, odpowiemy na najbardziej palące pytania i obawy prezesów oraz dyrektorów technicznych. Na konferencji nie zabraknie również głosów przedstawicieli przedsiębiorstw wod-kan, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się skutecznymi sposobami na ograniczenie strat wody, a także znajdywanie tak ważnych dziś oszczędności w kluczowych obszarach.

Czasy są niełatwe, ale wierzymy, że poprzez łączenie eksperckich sił oraz wsparcie uda się stworzyć zaplecze merytoryczne i technologiczne, które posłuży wszystkim przedsiębiorstwom wod-kan, niezależnie od skali ich działalności.

Prelegenci, którzy zaszczycą nas obecnością i będą dostępni na sesji Q&A dla Państwa to:
– prof. dr hab. inż. I. Zimoch – ryzyka dla bezpieczeństwa dostaw wody
– dr inż. Klara Ramm – aspekty środowiskowe
– mgr inż. Paulina Kopeć – aspekty środowiskowe
– mec. Dr Jędrzej Bujny – aspekty prawne Nowej Dyrektywy Wodnej
– mgr. Jadwiga Szermach – doświadczenia własne
– mgr. inż. Szymon Wyrwik – doświadczenia własne
– Monika Brachmańska, Managing Director, getFlow by Future Processing – aspekty technologiczne

Szczegóły wydarzenia wraz z agendą i sposobem rejestracji znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.igwp.org.pl/wydarzenie/ekonomia-bezpieczenstwa-dostaw-wody-rozwiazania-dla-prezesow-i-dyrektorow-technicznych-na-niepewne-czasy/